תנאי ביטול ומדיניות לתקופת הקורונה


רישום ללא חיוב כרטיס האשראי וללא דמי ביטול עד 72 שעות לפני מועד היציאה לחופשה.

מ-72 שעות לפני ועד מועד היציאה - 100% דמי ביטול. *לא כולל ימי שישי שבתות וחגים.

תשומת ליבכםבהתאמהלאברוצו סקי-רגב טורס תהא הזכות לבטל את היציאה או לדחותה עד 72 שעות לפני מועד היציאה ולנוסע לא תהא זכות להלין על כך

מדיניות זו הינה ייחודית לעונה זו בלבד והיא נועדה לאפשר גם לנרשמים וגם לנו כחברה המעוניינת להבטיח את הנוסע וגם את השרות שלנו להיות מעודכנים כמה שיותר בשינויים בנוגע ליציאה לחו״ל במועד הסמוך ליציאה ולאור תקופת הפנדמיה העולמית ועל מנת שנוכל לתת לכם את התנאים הטובים ביותר.
*תאריכי החופשה עשויים להשתנות מעט בהתאם לטיסות בתקופה זו.
*בכל עדכון/שינוי ניצור קשר עם הנוסעים הרשומים באופן ישיר במהירות האפשרית. 


מדיניות בתקופת הקורונה - תשומת לב מיוחדת:

1. בדיקת הקורונה נעשית בשדה התעופה, יש להיכנס לאתר הבא: https://check2fly.co.il  ולמלא את טופס הבקשה לבדיקה, הנוסע יקבל שעת זימון לבדיקה. יש להדפיס טופס זה ולהגיע עימו לשדה התעופה יחד עם הדרכון וכרטיס הטיסה.

2. על כל נוסע להיות מצויד במסמך בדיקת הקורונה שתוצאתה שלילית שנעשתה 96 שעות/72 שעות/ע"פ בקשת מדינת היעד לפני היציאה.

3. אישור בדיקת הקורונה – צריך להיות בשפה האנגלית. (מסמך בשפה העברית אינו מספק ולא יתקבל אצל הרשויות בשדה התעופה/בחו"ל) - המסמך יהא חתום ומאושר על ידי מי מהגופים של משרד הבריאות/קופת חולים.
על הנוסע לוודא שבמסמך מופיע שמו המלא באנגלית כפי שכתוב בדרכון ומספר הדרכון.

4. על כל נוסע למלא טופס - הצהרת נוסע יוצא מישראל -במהלך 24 השעות שלפני הטיסה: הצהרת נוסע יוצא מישראל.

5. במידה ומי מהנוסעים לא יספק בדיקה כזו/או יופיע לשדה ללא מסמכים כאלו והדבר ימנע ממנו יציאה, באחריותו הבלעדית של הנוסע על כל ההשלכות הנגזרות מכך.

6. במידה והרשויות/המדינה בארץ המוצא/בארץ היעד ידרשו מסמכים נוספים יהא על הנוסע לעמוד בדרישות אלו על פי ההנחיות של שדה התעופה/המדינה/רשות שדות התעופה בארץ וביעד הנחיתה/במלון המארח. (על הנוסע להקפיד להתעדכן בכלל השינויים והדרישות העומדות בפני היוצאים לחו"ל). אי עמידה בתנאים ובדרישות הנ"ל כולן יחד או לחוד על כל הנזק שהיא תגרור תהא באחריותו של הנוסע בלבד.

7. על כל נוסע לעשות ביטוח נסיעות. מומלץ מאוד שיהיה מותאם לכיסוי מירבי עד כמה שניתן בהתאם לרוח התקופה של פנדמיה עולמית על מנת  ליהנות מכיסוי ביטוחי נרחב. שימו לב: ניתן לעשות ביטוח החל מ-60 יום לפני הנסיעה.

8. במקרה של ביטול הנסיעה על ידי גורמים ממשלתיים (קרי סגרסגירת שדה התעופה), ביטול טיסות וכיו"ב, על הנוסע תושת  המדיניות שתונהג על ידי חברת התעופה ושל הספקים בחו"ל

9. לפני החזרה לארץ על כל נוסע למלא טופס - הצהרת נוסע נכנס לישראל - במהלך 24 השעות שלפני הטיסה: הצהרת נוסע נכנס לישראל.

יש להגיע לשדה התעופה עם כל המסמכים הנדרשים, מומלץ מאוד שיהיו עמכם הן מודפסים והן דיגיטליים.